BRIGÁDY

Každý člen TJ má ročně povinnost odpracovat 10 hodin brigádnických hodin. Tuto povinnost nemají děti do 10 let a senioři nad 70 let a čestní členové.

Pokud v aktuálním roce nesplní člen brigády bude v dalším roce platit 100,-Kč za každou neodpracovanou hodinu.

Zájemci o brigády se hlásí u sportovního manažera Miroslava Fabíka mobil +420 602 227 673.

Evidence brigádnických hodin je zavedena již od roku 2023.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Od sezony 2023 se zavedl na kurtech v Káraném rezervační systém (stejný jako funguje již roky na kurtech v Houštce). Pro možnost plnohodnotného využívání je třeba mít v systému všechny potenciální hráče.

Prosím tedy všechny, kdo počítají s hraním na kurtech, nejsou dosud registrováni v rezervačním systému a chtějí mít možnost si rezervovat kurty, aby zaslali nutné údaje pro registraci (jméno, příjmení, e-mail, mobil).

Zaslat prosím na jeden z těchto kanálů: Whats App: 602366252, sam@samuelstraka.cz

Nezapomeňte, že kdo nebude zaregistrován v systému, nebude již mít možnost si sám rezervovat kurt na hraní.

Sam Straka, + 420 602366252

TENIS

Tenis se hraje na venkovních kurtech od dubna do října. K dispozici jsou dva antukové dvorce, jeden dvorec s umělým povrchem pro dospělé a jeden dvorec pro děti. Ve stejném termínu probíhá tenisová školička pro děti, dále je varianta individuálních tréninků pro děti i dospělé.

Tenisová školička mimo venkovní sezonu probíhá v tělocvičně pod vedením Jany Jánské, osobní domluva nutná na uvedeném telefonním čísle (a link TENISOVÉ TRÉNINKY vpravo dole).

NA ANTUKOVÝCH KURTECH LZE HRÁT OD 13.4.2024, KDY BUDOU NATAŽENY SÍTĚ.

PO KAŽDÉM HRANÍ JE POVINNOST HRÁČŮ PROVÉST ÚPRAVU KURTU HRABLEM A SÍTÍ.

Kromě tenisového turnaje Memoriálu Oldřicha Křivánka konaného v červenci, je pořádána i celoroční dlouhodobá tenisová soutěž Káranská Liga (podrobnosti v linku níže).

Provozní doba kurtů

Duben–říjen

Pondělí–Pátek

Sobota, neděle a svátky