TENIS - HRANÍ MIMO OFICIÁLNÍ OTVÍRACÍ DOBU

Informace k zaváděnému možnému vstupu na kurty mimo oficiální otvírací dobu

TJ Jizera Káraný zavádí od sezony 2024 možnost hraní pro registrované členy s uhrazenou permanentkou i mimo oficiální otvírací dobu. Je to jakási více služba a řekněme nadstandard oproti běžnému provozu hraní v oficiální otvírací době, jak bylo zvykem doposud. Rezervace hráčů, kteří nemají uhrazenou permanentku a hrají s rezervací z kreditu, na časy mimo oficiální otvírací dobu kurtů, budou rušeny. V případě nerespektování této podmínky (hraní mimo oficiální otvírací dobu je možné jen pro hráče s permanentkou) budou proti těmto hráčům hrajícím z kreditu vyvozeny sankce s možností i zrušení registrace v rezervačním systému.


U vchodu od hřiště, vpravo od branky z boku je nainstalována bezpečnostní skříňka na klíče. V této skříňce jsou dvě sady klíčů. V každé sadě je jeden dozický klíč od branky a klíč od WC. Dvě sady tu jsou proto, aby když někdo přijde hrát, mohl za sebou zamknout a pokud by v době hraní prvních hráčů přišel hrát někdo další, aby si mohl také otevřít bez toho, že by musel volat na již hrající hráče.

Při odchodu je nutné opět za sebou zamknout a klíče vrátit do skříňky.

Tuto skříňku na klíče budou hráči otvírat pomocí mobilního telefonu s odpovídající aplikací.

Pro Android:

https://play.google.com/store/search?q=ttlock&c=apps

Pro Apple:

https://apps.apple.com/cz/app/ttlock/id1033046018?l=cs&platform=iphone

V případě, že hráč s permanentkou má zájem o to hrát mimo oficiální otvírací dobu areálu, bude postupovat následovně.

Po stažení aplikace (linky výše) si prosím udělejte v aplikaci registraci s tím, že použijete svůj e-mail z registrace do rezervačního systému hraní na kurtech a heslo si zvolte podle sebe. Použijte prosím skutečně stejný e-mail jako jste nahlašovali pro registraci do rezervačního systému, protože e-key bude vygenerován právě pro tento e-mail, který bude zároveň vaším přihlašovacím jménem v aplikaci. (Pokud byste z jakéhokoli důvodu potřebovali vygenerovat e-key pro jiný e-mail, než jste uvedli v registraci do rezervačního systému, musíte mi tuto e-mailovou adresu nahlásit.)

Až to budete mít (tedy staženou aplikaci a v té provedenou registraci), dejte mi vědět (na Whats App 602366252) a já vám vygeneruji e-key pro otvírání té skříňky.

Tento e-key mohu vygenerovat vzdáleně bez přítomnosti u skříňky, ale protože k synchronizaci e-key se skříňkou dochází prostřednictvím Bluetooth, tyto vygenerované e-key se stanou funkčními až v okamžiku, kdy se dostanu fyzicky k brance a skříňce a ta synchronizace se provede.

Pokud byste snad měli nějaké dotazy nebo problémy, dejte mi vědět.

Sam Straka, 602366252


Další aktuality

BRIGÁDA NA HŘIŠTI
TENIS - HRANÍ MIMO OFICIÁLNÍ OTVÍRACÍ DOBU
REZERVACE TENISU
  • 1
  • 2